Szukaj:

Aktualności

Grupa Stalprofilu planuje ekspansję 2014-04-02
Grupa Stalprofilu planuje ekspansję Inwestycje warte w sumie 60 mln zł oraz wprowadzenie akcji ZRUG Zabrze na giełdę – to plany władz grupy na najbliższe kilkanaście miesięcy.

więcej

Stalprofil wśród Liderów Wiarygodności 2013 2014-03-10
Stalprofil wśród Liderów Wiarygodności 2013 Spółka znalazła się w gronie 100 najlepiej ocenionych firm w Polsce wg Indeksu Zdolności Płatniczej Creditreform.

więcej

gmach.jpg
Stalprofil S.A. od swojego powstania, tj. od 1988 r., związany jest z krajową branżą hutniczą. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Solidna, uznana marka sprawia, że Stalprofil jest cenionym partnerem handlowym dla odbiorców w Polsce i na świecie.

Swoją działalność Stalprofil realizuje poprzez dwa składy handlowe, należące do największych w Polsce, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. Ich lokalizacja po północnej i południowej stronie aglomeracji śląskiej jest niewątpliwym atutem, który od strony logistyki ułatwia spółce kontakty z kontrahentami. Wysokie nakłady inwestycyjne poczynione w latach wcześniejszych zwiększyły...

więcej

Newsletter

Wybierz interesujące cię informacje:

Oferta firmy
Informacje dla inwestorów